КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Поліцейські з Рівного ввели незвичну козацьку традицію

Правоохоронці Рівненщини мають незвичайну традицію – передавати «поліцейські» щит, схрещені мечі та бунчук кращим патрульним місяця. У місті ввели козацькі традиції, які керівнику патрульної поліції Сергію Мерчуку прийшли уві сні.
Розпочали цю традиції лише нещодавно, 19 квітня. В цей день святкували першу річницю патрульної поліції Рівного.
«Тоді вперше найкращій роті, екіпажу та патрульному вручили символічні щит, шаблі та бунчук. У часи розквіту Запорізької Січі бунчук передавався найкращому козаку, воїну. Так це відбувається і зараз. Дві перехрещені шаблі у новій інтерпретації – це якісна і віддана служба двох поліцейських екіпажу, а щит – це справжня міць і сила всієї роти», – розповів голова Нацполіції Сергій Князєв.

До слова, найкращий патрульний травня – 30-літній Ігор Бас, узимку врятував життя людині, яка потрапила у ДТП. А в день передачі бунчука, 19 травня, святкував свій день народження та цього ж дня у нього народився син.
Серед інших володарів козацьких атрибутів – екіпаж у складі лейтенантів поліції Андрія Мирончука та Сергія Онищука – «володарі» мечів, а також відзначена символічним щитом друга рота управління патрульної поліції Рівного. Вони передаватимуть естафету найсумліннішим колегам уже незабаром – 19 червня.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share