КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Полный русский мир: показали порожні прилавки супермаркетів Донецька

У магазинах торгової мережі «Амстор» в Донецьку закінчуються продукти. Фотографії напівпорожніх прилавків опубліковані в соціальних мережах.

«В Амсторе полный русский мир » , — пишуть користувачі.

У коментарях користувачі Вконтакте повідомляють, що аналогічна ситуація склалася в магазинах «Амстора», розташованих недалеко від залізничного вокзалу і в Петровському районі Донецька.

«На жд вже давно спорожнів і закрився, на Петрівці говорять теж, тепер і з центральними теж саме?», — пише користувач Руслан Горбунов.

«Супермаркети як літаки відлітають одним за одним, та й магазини теж, саме скоро взагалі на ринку скуплені будемо, як в старі добрі часи», — пише Данило Мельниченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В салоне кровь отпилесосим, чей труп в багажнике не спросим»: мережу сколихнула реклама автомийки

18 магазинів «Амстор» в окремих районах Донбасу залишаються підконтрольні Володимиру Вагоровському. Українські правоохоронці звинувачують його в постачанні продовольства членам «ДНР / ЛНР» в обмін на безперешкодну роботу в зоні АТО. В кінці 2014 року головний акціонер Смарт-Холдинг, депутат Верховної Ради Вадим Новинський викрив Вагоровського в протиправних діях, виведення грошових коштів з підприємства групи на сторонні компанії з метою особистого збагачення та спробах привласнити бізнес.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share