КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Показушний» матч за участю зірок, – американський журналіст про слухання Сешнса

Вчорашні свідчення у Конгресі генерального прокурора США Джеффа Сешнса були безглуздим заходом, від якого майже нічого не чекали, але яке голосно розрекламували.
Було очікувано, що Сешнс не скаже нічого сенсаційного про свою зустріч із російським послом Сергієм Кисляком та зв’язками з Кремлем, розмірковує журналіст The National Interest Метт Перпл. На його думку, ці слухання були схожі на «показушний» матч за участю зірок.
Коли сенатори почали тиснути на нього, Сешнс заявив, що розмови про його можливу зустріч із російським дипломатом в готелі «Мейфлавер» 27 квітня 2016 року – це «дурниця», а заяви про його «змову» з Кремлем – це «огидна брехня», йдеться у статті.
Автор публікації вважає, що для опонентів Трампа ці слухання були «набагато менше пов’язані з аналізом доказів і більше – зі збором уявних хлібних крихт уздовж сліду, що веде з Адміністрації Президента США в Москву. Вони також отримали можливість принизити союзника Трампа».
Генеральний прокурор, як йдеться далі, під час своїх свідчень досить часто огризався, особливо на самому початку, коли він піддав різкій критиці інсинуації про змову з росіянами. «Я не відмовлявся від захисту своєї честі і гідності», – заявив він.
«Схоже, Сешнс говорив це цілком серйозно», – пише Перпл.
Його вчорашні слухання не змінили нічию точку зору, і не дали ніяких результатів, окрім чергової атаки ЗМІ. Сешнс частково сам винен у своїх бідах. Він міг би взяти самовідвід раніше і відвертіше розповісти про свої контакти з Кисляком. Але він також став жертвою непідвладних йому обставин, – підбиває підсумок журналіст.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share