КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Показали автомобіль секретаря Адольфа Гітлера

На Другому міжнародному фестивалі стилю «РетроФест» презентували унікальний автомобіль Horch 951 1937 року. Автомобіль належав політичному діячеві Третього рейду, особистому секретареві Адольфа Гітлера Мартіну Борману.

«Horch — дуже потужний та дорогий автомобіль Німеччини 30-х років. У Третьому Рейсі на ньому їздили політичні діячі. В Україну машина потрапила у 46-му році. Після капітуляції Німеччини Жуков дав автомобіль у якості презенту офіцерові, який брав Рейхстаг. У 80-х машина потрапила до мене», — розповідає кам’янчанин Володимир Сірман.

Автомобіль був на ходу, але вимагав ремонту. Майже 15 років Володимир Сірман займався реставрацією унікального автомобіля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали розкішний ЗІМ, який існує в єдиному екземплярі

«Оригінальним залишився салон, фари та більшість фурнітури. В автомобілі стоїть дизельний 3-х літровий Mercedes. Ходова частина від автомобіля RAF. Може розігнатися до 100 кілометрів на годину», — каже власник Horch.

Оригінальний Horch 951 мав 8-циліндровий двигун та коробку передач з овердрайвом спеціально для їзди швидкісними автобанами. Потужність двигуна — 120 к.с. Максимальна швидкість — 130 км/год.

На момент випуску автомобіль Horch 951 коштував 20850 рейхсмарок.

На найбільшому технічному фестивалі України OldCarLand показали автомобіль Mercedes-Benz Typ 230. Це машина, в якій їздили німецькі офіцери. ЇЇ виробляли у німецькому Штутгарті з 1937-го по 1941-й.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share