КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Пишні спідниці та стримане бікіні — показали еволюцію купальників

Пишні спідниці та стримане бікіні — показали еволюцію купальників

На Другому міжнародному фестивалі стилю «РетроФест» у Кам’янці-Подільському відбувся унікальний захід. Вперше на фестивалі ретро автомобілів влаштували дефіле у ретро купальниках.

Епоха ретро надзвичайно красива та добра. Тоді усе робили своїми руками і вкладали у це всю душу. «РетроФест» відбувається влітку. Зараз усі думками ніжаться на пляжі та купаються у морі. Саме тому ми вирішили показати «закриту» частину ретро часу — одяг, у якому відпочивали на пляжах», — розповідає дизайнер фестивалю Світлана Савельєва.

Колекція дизайнера показала еволюцію купальників з 1910-го до 1990-х років.

Перші купальні костюми мали довгий рукав та пишні спідниці. Під низ такого брання дівчата одягали цупку білизну. Крім того, панянкам заборонялося купатися без капелюшка та взуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали розкішний ЗІМ, який існує в єдиному екземплярі

Мода на закриті купальники зберігалася до 40-х — 50-х років. Тоді з’явилися «бікіні». У ньому позували Бріджит Бардо та Мерилін Монро. Одна з перших реклам описувала бікіні як «роздільний купальний костюм, який відкриває в дівчині все, окрім дівочого прізвища її матері».

Уже з 60-х років бікіні стали звичайним предметом гардероба. У 70-і повернулася мода на купальники без чашок і додаткових підкладок в ліфі.

Подією пляжної моди у 90-х роках стає серіал «Рятувальники Малібу». Саме тоді у моду увійшли цілісні купальники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назад у час олімпійського ведмедика та найсмачнішого «Пломбіру» — у Кам’янці-Подільському відбувся фестиваль ретроавтомобілів

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share