КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Парубій прокоментував заяву Тіллерсона щодо Мінського формату

Україна готова розглянути будь-який ефективний формат щодо припинення війни на Донбасі, який запропонують Сполучені Штати Америки, однак сьогодні вони активно підтримують Нормандський формат.
Таку заяву зробив спікер українського парламенту Андрій Парубій, передає Укрінформ.
«Україна є зацікавленою в більш активному залученні США до будь-яких форматів, які стосувалися би звільнення української території від окупаційних російських військ», – підкреслив парламентар.
Крім того, він підкреслив, що США сьогодні активно підтримують Нормандський формат, «але якщо вони запропононують інший формат, який може бути більш ефективним для того, щоб звільнити українські території, звичайно, українська сторона розгляне його».
За його словами, під час зустрічей у Вашингтоні з представниками адміністрації Трампа сторони детально обговорили безпековий формат врегулювання, а саме всеосяжне й довготривале припинення вогню.
Як зауважив політик, обговорювалося і питання виведення російських військ і відновлення Україною контролю над кордоном.
На його переконання, без виконання умов безпеки Україна не може переходити до обговорення політичних умов.
«Вибори не можна проводити «під дулами російських військових або бандитів-маніяків, які зараз безкарно вбивають мирних людей тільки за те, що вони висловлюють свою прихильність до України», – додав Парубій.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share