КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Павелко згадав про Кеннеді, коментуючи рішення ФФУ по Маріуполю

Виконком Федерації футболу України (ФФУ) розглянув питання проведення матчів української Прем’єр-ліги в Маріуполі. Було вирішено підтримати рішення комітету зі стадіонів та безпеки проведення змагань проводити поєдинки в цьому місті в сезоні 2017/2018. З 30 учасників засідання виконкому 28 проголосували «за», 2 — «проти».

Результат засідання виконкому з даного питання прокоментував на брифінгу президент ФФУ Андрій Павелко.

«Була хороша дискусія, висловлені різні точки зору. Дуже важливо, щоб мир був не тільки в будинках і на полях, але й у кабінетах, спілкуванні між клубами. Наша мета — не карати клуби технічними поразками, щоб не застосовувалися санкції. А все розбіжності з’ясовувалися на футбольних полях, при повних трибунах. І при цьому у всіх були рівні права, клуби не ділилися на еліту і команду т. з. «нижчого» класу», — сказав Андрій Васильович.

Ключовим моментом в обговоренні проблеми був скандал навколо небажання «Динамо» їхати на матч 7-го туру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Динамо» готове до технічної поразки в разі неявки на матч до Маріуполя

«Були різні точки зору і одна з них була не проти проведення матчів у місті, а перенесення ігор місцями — перший матч зіграти в Києві, а наступний в Маріуполі. На цьому наполягали окремі члени виконкому. Але тут, знову ж таки, важливим є принцип рівності сторін, рівних можливостей, а не поділу команд на привілейовані і непривілейовані.

Що стосується додаткових гарантій, то таких не може надати ніхто в світі. Найяскравіший приклад — вбивство президента Джона Кеннеді

Що стосується додаткових гарантій, то таких не може надати ніхто в світі. Найяскравіший приклад — вбивство президента Джона Кеннеді. Людина, яку охороняли найбільше за всіх у світі — і ми бачимо, яка сталася біда. Є правоохоронні органи, є служби, які з честю виконують свій обов’язок. Причому рівномірно по всій країні — Маріуполь, Київ, Львів. Є міста, де зосереджено підвищену увагу правоохоронних органів, зібрано найкращі кадри, найкращу техніку. Але виділяти те чи інше місто, це неправильно.

Була додаткова нарада з керівництвом правоохоронних органів. Усі служби дали зрозуміти, що готові виконувати свої обов’язки і забезпечити в рамках своєї компетенції всі заходи, необхідні для проведення таких матчів. Так, як вони це робили до цього на всіх іграх, які вже відбулися в Маріуполі. Це робота наших спецслужб, військових, це чудова можливість показати в День Незалежності, наскільки ми єдина країна і наскільки в нас професійні та сильні правоохоронні органи та армія», — підкреслив президент ФФУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захарченко втрутився в конфлікт «Динамо» навколо матчу в Маріуполі

Комітет ФФУ зі стадіонів та безпеки проведення змагань вирішив, що матч «Маріуполь» — «Динамо» відбудеться в Маріуполі. У самому «Динамо» із цього приводу виступили з офіційною заявою, де висловили готовність оскаржити рішення в апеляційних інстанціях.

«Динамо» U-19 не поїхало на матч до Маріуполя. За це столичній команді загрожує технічна поразка, 0:3.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share