КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Оприлюднили рідкісне відео гурту Nirvanа

Опубліковано рідкісне відео групи Nirvana, записане в 1988 році.

23 січня 1988 року група, ще не відома як Nirvana, записала свою першу демо. На наступний день музиканти зняли відео. Барабанщик Дейл Кровер, який входив на той момент до складу колективу, грає наживо, а фронтмен Курт Кобейн і гітарист Кріст Новоселич під демо-запис. Про це пише Spin.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дірявий светр Курта Кобейна пішов з молотка за $137 тисяч

Відзначається, що фрагменти цього архівного матеріалу були відомі і раніше, але цілком 17-хвилинний запис став доступний вперше. Побачити його можна в YouTube. Також опубліковані повні, невідредаговані відеоінтерв’ю Кобейна і Новоселича, а також Дейва Грола 1993 року.

Nirvana одна з найбільш популярних і впливових американських груп 1990-х років. Успіх її альбому 1991 року Nevermind відкрив нову епоху в історії поп-музики: пластинки груп альтернативного року стали продаватися багатомільйонними тиражами. Курт Кобейн був обтяжений своєю популярністю, він також страждав від героїнової залежності і виснажливого болю в животі. В квітні 1994 року його знайшли мертвим у власному будинку в Сіетлі. Офіційна версія загибелі 27-річного музиканта самогубство. Після цього колектив розпався.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share