КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Окупанти перекриють Керченську протоку на 23 дні

Міністерство транспорту Росії збирається перекрити на 23 дні Керченську протоку на час будівництва мосту.

У відомстві приступили до розробки рішення, на підставі якого буде вводитися заборона на рух суден, пише ЦТС.

Відповідний проект наказу відомства «Про встановлення заборонених для плавання районів в районі будівництва транспортного переходу через Керченську протоку» з’явився на російському державному сайті підготовки регулятивних актів 13 червня.

Пропонується ввести заборону на рух кораблів і суден на такі дати: 3-6, 8-10, 14-21 та 28-31 серпня, а також 1-4 вересня 2017 року. Заборонене район включатиме акваторію Керченської протоки, обмежену береговою лінією Криму і відрізками прямих ліній.

«У забороненому районі плавання всіх суден і кораблів, за винятком кораблів і суден Військово-Морського Флоту, кораблів і судів федеральних органів безпеки, а також судів, що беруть участь в технологічному процесі будівництва об’єкта «Транспортний перехід через Керченську протоку», забороняється», — йдеться в проекті наказу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китайські інвестори беруться побудувати тунель в Крим

Капітан морського порту Керч заборонятиме/дозволяти рух суден після отримання відповідної інформації від дорожнього агентства. При цьому вона повинна бути надана в порт не менше ніж за 24 години до початку або закінчення будівельних робіт, що перешкоджають руху суден, зі спорудження транспортного переходу через протоку.

У Росії чиновники скаржаться, що не можуть побудувати нові автомобільні об’єкти через те, що основні кошти виділяють на будівництво Керченського мосту. Про це місцевому виданню «Забмедиа» поскаржився голова управління доріг Забайкалля Євген Присташ.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share