КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Обвинувачення проти Трампа набагато серйозніші, ніж були проти Клінтона, – колишній конгресмен

Республіканець та екс-конгресмен Боб Інгліс вважає, що Білла Клінтона піддали імпічменту за менш серйозних обвинувачення, ніж ті, які наразі висувають Дональду Трампу.
Про це він пише у статті для The Washington Post.
Звільнений Трампом глава ФБР Джеймс Комі «вивчав версію про можливу причетність американців до російської змови – злочину, еквівалентному державній зраді», пояснює автор. «Хоча зараз не час приступати до підготовки письмових подань, що стосуються імпічменту, пора енергійно взятися за розслідування російського втручання в наші президентські вибори, без того, щоб винагороджувати друзів і карати ворогів», – закликає американський політик.
Інгліс вказує на одну проблему – наявність «улесливих ЗМІ», які плазують перед Трампом, Пенсом та всієї адміністрацією США.
На його думку, в цій ситуації «політичне майбутнє республіканців залежить від потурання пристрастям закоренілих прихильників Трампа – тих 39% електорату, які йому симпатизують. Сьогодні на республіканських праймеріз ці 39% – домінуюча сила. Будеш їм перечити – загинеш», – розмірковує Інгліс.
Звичайно, ці 39% в результаті погублять Республіканську партію, якщо тільки ми не зможемо їх переконати, – зауважує екс-конгресмен.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share