КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Няшу» Поклонську хочуть позбавити депутатського мандата за брехню

Депутат Держдуми Росії, екс-прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська збрехала у своїй декларації. Не вказала квартири в Донецьку. Здійснювала махінації з нерухомістю.

Про це свідчить розслідування російського відділення Transparency International, пише «24 канал».

За даними організації, Поклонська користується щонайменше двома квартирами. Перша московська, видана їй як депутату Держуми РФ. Друга у Сімферополі. Це службова квартира, яку вона отримала на посаді так званого прокурора Криму. Після звільнення вона мала повернути житло. Але досі декларує його як службове.

Поклонська може володіти квартирою площею 29,9 кв. м у Донецьку на вул. Римського-Корсакова. Нерухомість зареєстрована на Наталію Дубровську (дівоче прізвище Поклонської). Дані власниці житла збігаються з даними Поклонської, включно з місцем і датою народження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поклонська була найгарнішою серед росіянок

«Є підстави вважати, що Наталя Поклонська володіє квартирою в Донецьку, яку вона чотири рази приховала при декларуванні свого майна. Якщо цей факт підтвердять, її позбавлять мандата депутата Держдуми у зв’язку з недостовірністю декларації доходів і майна», заявляють у Transparency International.

Організація надіслала відповідні заяви у Держдуму, адміністрацію президента та генпрокуратуру РФ. Просить перевірити достовірність відомостей про доходи та майно Поклонської.

Президент РФ Володимир Путін звільнив Наталію Поклонську з посади прокурора анексованого Криму 7 жовтня минулого року.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share