«Няшу» Поклонську хочуть позбавити депутатського мандата за брехню

Депутат Держдуми Росії, екс-прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська збрехала у своїй декларації. Не вказала квартири в Донецьку. Здійснювала махінації з нерухомістю.

Про це свідчить розслідування російського відділення Transparency International, пише «24 канал».

За даними організації, Поклонська користується щонайменше двома квартирами. Перша московська, видана їй як депутату Держуми РФ. Друга у Сімферополі. Це службова квартира, яку вона отримала на посаді так званого прокурора Криму. Після звільнення вона мала повернути житло. Але досі декларує його як службове.

Поклонська може володіти квартирою площею 29,9 кв. м у Донецьку на вул. Римського-Корсакова. Нерухомість зареєстрована на Наталію Дубровську (дівоче прізвище Поклонської). Дані власниці житла збігаються з даними Поклонської, включно з місцем і датою народження.