КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Новонароджена дитина захлинулася фекаліями

У селі Коцюбинчики Чортківського району на Тернопільщині батьки закопали мертве тіло новонародженої дитини разом із сміттям у лісі. Експертиза показала, що дівчинка народилася живою.

«Дитя померло, захлинувшись фекаліями такими є попередні висновки судмедексперта. Матері обрали міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Жінку відпустили додому, бо там на неї чекають четверо неповнолітніх дітей два хлопці, і дві дівчини. Найстаршому 9 років, наймолодшому три», — повідомив начальник відділу комунікації головного управління Нацполіції в області Сергій Крета, передає «20 хвилин».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 40-річна жінка поховала новонародженого сина в каструлі на горищі

У селі кажуть, що родина перебувала на обліку районної служби у справах дітей.

«Ця родина не є благополучною, раніше обоє батьків зловживали спиртним. Цю проблему розглядав виконком сільради. Тоді ж батьків попередили: не змінять спосіб життя їх позбавлять батьківських прав.Родина перебувала на обліку районної служби у справах дітей. Вже понад рік батьки чотирьох дітей не пиячили. Завели господарство курчат з каченятами і почали налаштовувати побут. Ані мама, ані батько ніде не працювали. Ймовірно, жили за дитячі гроші», — розповів голова Коцюбинчицької сільради Андрій Слободян.

10 червня 31-річна жінка народила вдома у туалеті доньку. Стверджує, що не встигла нахилитися, як тіло дитинки разом з плацентою впало в туалетний отвір. Новонароджену дівчинку породілля дістала за деякий час, але донька не подавала ознак життя. Тому горе-матір замотала її в тканину та сховала. Ввечері про пологи розповіла чоловікові. І вони вирішили поховати дитину у лісі. Маленьке тіло вони поклали у пакет разом з іншим сміттям та вивезли у багажнику в сусіднє місто. Закопали доньку в лісі, а пакет та тканину спалили неподалік від місця «могили». Жінці загрожує до 5 років в’зниці.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share