КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Новий газовий скандал може вдарити по рейтингах Юлії Тимошенко — експерт

»Рішення стокгольмського арбітражу стало серйозною проблемою для штабу «Батьківщини» та руйнує один з базових електоральних образів Юлії Тимошенко» — так відповів на питання про політичні наслідки рішення по газовому контракту політолог Володимир Фесенко.

»Воно знов актуалізувало питання про політичну відповідальність Юлія Тимошенко за газові проблеми України. Протягом кількох останніх років команда Тимошенко ретельно будувала іміджеву лінію борців проти підвищення тарифів, проти високих цін на газ та за інтереси малозабезпечених виборців. Дана тактика була досить результативною, і останнім часом і партія «Батьківщина», і її лідер перебували серед лідерів електоральних рейтингів. Саме тому рішення стокгольмського суду та тривалі публічні обговорення цього контракту можуть стати потенційним ризиком для рейтингів Юлія Тимошенко. Контракт визнано невигідним для України, кілька пунктів оголошено незаконними, а серед політиків лунають звинувачення у здачі національних інтересів та підозри в корупційних діях. Тепер у суспільній свідомості значну частку відповідальності за газові проблеми України нестиме саме уряд Тимошенко, який, як виявляється, мав можливості заключити більш вигідний контракт, і не допустити різкого підвищення ціни на газ .

Особливо чутливим аспектом стане роль кремлівської адміністрації у підготовці контракту, переговорах із тодішньою прем’єркою, старі фото і відеозаписи, які в умовах протистояння з Росією будуть викликати негативну реакцію патріотичних виборців. Газовий скандал навряд чи закінчиться за тиждень, його вистачить до кінця політичного сезону однозначно, а восени він буде актуалізований остаточними рішеннями арбітражу, можливими розслідуваннями правоохоронців, виплатами по рішеннях суду та будь-якими іншими інформаційними приводами. Після такого удару можно втратити частину своїх виборців, і буде вкрай важко знайти нових прихильників» — оцінює ситуацію експерт.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share