Не стало актора Олесія Баталова

Народний артист СРСР Олексій Баталов помер в одній з московських лікарень. Йому було 88 років.

«Олексій Володимирович помер тихо уві сні. Увечері ліг спати, а вранці не прокинувся «, — розповів близький друг актора Володимир Іванов.

У січні 2017 року Баталов серйозно пошкодив ногу, переніс операцію із протезування суглоба. У лютому актор був госпіталізований із ускладненнями після операції. Проходив реабілітацію, але на початку травня знову потрапив в Центральну клінічну лікарню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Як би тепер стала в нагоді твоя порада, наша мудра і добра донечко» — 2 роки тому померла Жанна Фріске

Баталов народився в Володимирі, в творчій родині. Його батьки — Володимир Баталов і Ніна Ольшевська — працювали в МХАТі. Всі дитячі спогади майбутнього актора були пов’язані в першу чергу саме з театром.

Закінчив школу і вступив до МХАТ. Актор знявся більш ніж в 40 картинах. Однією з найвідоміших його ролей стала роль Гоші у фільмі Володимира Меньшова «Москва сльозам не вірить». Але не обмежував себе лише однією сферою діяльності. З початку 60-х років актор почав захоплюватися режисурою. Важливе місце в житті Баталова займали радіопостановки.

Перший раз Олексій Баталов одружився 16 років. Його обраницею стала Ірина Ротова. Незабаром у сім’ї народилася донька Надя. Її народження співпало з кар’єрним злетом Олексія: він постійно працював, а на дружину з дитиною часу не залишалося. Коли доньці виповнилося три роки, пара розлучилася.

Другою обраницею Баталова стала артистка цирку Гіта Леонтенко. Вона працювала в цирку. Актор побачив її під час циркової вистави і закохався. Одружилися вони 1963 році. Через 5 років у них народилася донька Марія. Дитина була хвора на ДЦП. Гіта змушена була залишити роботу і присвятити себе дитині. І сам актор поступово відгородився від інших людей і навіть близьких родичів. Все життя він присвятив турботі про дружину і доньку.

Американський актор Адам Уест помер в Лос-Анджелесі у віці 88 років. Останнім часом Уест страждав від лейкемії. Він пішов з життя в оточенні близьких.