КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Неймовірна Амаль Клуні: мати двох дітей та успішна кар’єристка

Амаль Клуні (Аламуддін) – це не лише успішний британський юрист, активістка та письменниця, а й чудова дружина відомого голлівудського актора Джорджа Клуні, яка 6 червня 2017 стала ще й матір’ю двійні, – дочки Елли Клуні і сина Олександра Клуні.
Сайт «24» вирішив з’ясувати, хто ж така Амаль Клуні і як вона добилась такого успіху у своїй кар’єрі та сімейному житті.
39-річна жінка народилася в 1978 році в Бейруті, Лівані. Жагу до навчання дівчинці заклали ще в дитинстві, коли ще жіноча освіта на Сході була небажаною. Її бабуся зуміла закінчити американський університет, її мати Барію Аламуддін стала журналістом та редактором видання «Аль-Хайят», а батько Рамзі Аламуддін був професором Бейрутського університету.
Згодом батьки відвезли маленьку Амаль в Лондон в час громадянської війни в Лівані. Після школи у Великобританії, Амаль навчалася в коледжі Сент-Хью Оксфордського університету, а згодом поїхала в США отримати знання на юридичному факультеті Нью-Йоркського університету за спеціальністю «Міжнародне право, питання екстрадиції та захист прав людини». Навчання в університеті була закнічила з відзнаками та преміями. Практику Амаль адвокат пройшла в американському Апеляційному суді.
Амаль Клуні після закінчення Оксфорду
Як розповідали батьки, Амаль ще зі школи привчила себе не відволікатися на розваги, тому, коли ровесники проводили час в клубах, дівчинка сиділа над книгами і довідниками.
Вже у 2004 році жінка отримала місце роботи в якості юридичного радника з Югославії при суддях в Міжнародному суді ООН і Міжнародному кримінальному суді, а також була старшим юридичним радником прокурора в Спеціальному трибуналі по Лівану. Через декілька років Амаль отримала сертифікат на право працювати адвокатом в Англії. У 2010-му її прийняли в штат престижної юридичної фірми «Doughty Street Chambers», де вона зайняла місце юриста з правом захищати інтереси клієнтів в судах вищої юрисдикції.
Амаль Клуні в ООН
Амаль Клуні на одному із судових засідань
З початку своєї юридичної «справи» вона завжди бралася тільки за гучні справи, які мали міжнародний резонанс. Трибунал по Лівану працював у справі вбивства Рафіка Харірі, прем’єр-міністра країни. Підсумком стала її книга The Special Tribunal for Lebanon: Law and Practice.
Амаль Клуні на презентації книги
Потім Аламуддін взялася за справу Юлії Тимошенко, яка отримала 7 років в’язниці за «перевищення влади». Амаль захищала Юлю в Європейському суді з прав людини. Вона також взялася за справу засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа, який знаходився в міжнародному розшуку і ховався в Еквадорі. Незважаючи на відсутність офіційних звинувачень, справа набула величезний резонанс.
Амаль Клуні та Джуліан Ассанж
Жінка мала безпосередній стосунок до подій «арабської весни» у 2010-2012 роках, де кинулася захищати журналіста «Аль Джазіри» Мохаммеда Фахмі, якого звинуватили в пособництві організації «Брати мусульмани». Амаль зробила з цього приводу багато заяв про захист прав людини і необхідність звільнити Фахмі і інших журналістів. Тим часом, Фахмі потрапив до в’язниці на 7 років.
Амаль також представляла уряд Камбоджі в справі про територіальну суперечку з Таїландом в Постійній палаті третейського суду. А також займалась справою колишнього президента Мальдів Мохамеда Нашида, якого в лютому 2015 році заарештували за звинуваченням, пов’язаним з арештом голови Кримінального суду країни Абдула Мохаммеда в 2012 році.
Також Амаль займається соціальною роботою і викладає курс про права людини в університетах. Амаль неодноразово включали в списки найсексуальніших адвокатів планети, її називають ідеалом та про її стиль одягу говорять із великим захопленням. Амаль володіє англійською, французькою та рідною арабською мовою, а деякі люди стверджують, що мозок юристки працює, немов «Роллс-ройс».
Амаль Клуні і її елегантні образи
Амаль Клуні вражає своїм неповторним відчуттям стилю
Займаючись соціальною роботою, Амаль познайомилася з Джорджем Клуні – знаменитим актором і громадським діячем. Амаль вивчала програму запуску космічних супутників (щоб відстежити терористичні формування на її батьківщині), через що і про неї дізнався Джордж Клуні. В той час голлівудський актор якраз розлучився з тодішньою дівчиною і вирішив спробувати оволодіти серцем успішної кар’єристки.
Одна з перших фотографії Амаль та Джорджа Клуні
Амаль відмовила йому у зустрічі, на що Джордж аж ніяк не сподівався. Проте згодом між Амаль і Джорджем все ж зав’язалися стосунки, і вже 27 вересня 2014 року Амаль Аламуддін у Венеції вийшла заміж за голлівудського актора Джорджа Клуні та взяла прізвище чоловіка. Церемонія одруження проходила у Венеції в одному з готелів, що виходить на знаменитий Гранд-канал. А скріпив шлюб мер Риму.
Амаль Клуні приміряє весільну сукню
Відправлення на весільню церемонію Амаль Клуні і Джорджа Клуні:

Весілля Джорджа та Амаль Клуні
Фото з весілля Джорджа та Амаль Клуні
Весільна церемонія Амаль та Джорджа Клуні
Після весілля Клуні презентував коханій чудовий особняк» Aberlash House» в британській провінції Соннінг (особняк в георгіанському стилі з дев’ятьма спальнями), а наречена теж зробила для нього свого роду подвиг – відмовилася від багаторічної звички курити та запізнюватися.
Маєток Амаль та Джорджа Клуні в Англії
В лютому 2017 року вперше з’явились чутки про вагітність 39-річної Амаль. В деяких ЗМІ повідомляли, що зіркова пара вдалася до штучного запліднення. І теплого 6 червня 2017 року Амаль Клуні разом з Джорджем в одному з лондонських пологових будинків стали батьками двійні, – дочки Елли та сина Олександра.
Амаль Клуні та Джордж Клуні

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share