КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

НБУ збирається випускати аналог біткоїну

У Національному банку розробляють можливість випуску електронної валюти, заснованої на гривні. Український аналог біткойна збираються випустити на базі інноваційних технологій.

У Нацбанку відзначили, що електронна валюта може бути випущена в рамках проекту Cashless еconomy, який реалізують в регуляторі, — повідомляє Соцпортал.

У відомстві зараз працюють над програмно-технологічними рішеннями, потрібними для випуску українського біткоіна.

Проект дасть можливість побудувати загальнодержавну і високоефективну роздрібну платіжну платформу з мінімальними транзакційними витратами і миттєвою швидкістю переказу грошей від одного учасника до іншого, — заявили в НБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке біткоін і чому за ним майбутнє інвестицій на Форекс?

Спочатку чиновники планують запровадити електронну гривню на випробувальній основі. Займатися цим будуть волонтери і зацікавлені в українських біткоінах особи.

Після того, як пілотний проект буде реалізований, в НБУ будуть приймати рішення про повномасштабне впровадження електронної валюти.

Криптовалюта — цифрові рахункові одиниці, облік яких децентралізований. Функціонування даних систем відбувається за допомогою розподіленої комп’ютерної мережі. При цьому інформація про транзакції зазвичай не шифрується і доступна у відкритому вигляді. Для забезпечення незмінності бази ланцюжка блоків транзакцій використовуються елементи криптографії (цифровий підпис на основі системи з відкритим ключем, послідовне хешування).

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share