КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

На фестивалі за раз помоляться усім богам

З 14 по 18 червня пройде мистецький фестиваль Porto Franko. В рамках фестивалю пройде Missa Solemnis футуристична Служба Божа в Художньому музеї, що поєднає в собі кілька світових релігій та культурних практик.

Україну вперше відвідають прогресивний румунський гурт «Subcarpati» та унікальний інструмент Bambuso sonoro голландського майстра Ганса фон Коолвіжка. Спеціальним гостем фестивалю стане представник древньої сенегальскої музичної династії Кеба Ціссохо.

Діятиме в рамках фестивалю музично-театралізованим шоу «Відкритий порт TO BE» на даху театру за участі Юрія Андруховича, Тараса Прохаська, Ірми Вітовської, формації NOVA OPERA, акторів Івано-Франківського драмтеатру. Прозвучить музика Джона Кейджа у виконанні піаніста Антонія Баришевського в залі очікування залізничного вокзалу, неоОПЕРА-ЖАХ HAMLET у підвалі театру. Відвідувачі побачать альтернативну галерею «Контейнер» з інсталяцією «Піна днів».

На кілька днів Палац Потоцьких перетвориться на справжній пляж. «Тропічна сцена», яку живитимуть сонячні панелі, стане майданчиком для виступів іспанських та колумбійських ді-джеїв. Тут буде, і ярмарок із хенд-мейдом, вуличною їжею кухонь різних країн світу, і дитяча зона, і галерея ПОРТ’ALL та простір для відпочинку і розваг упродовж усього дня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми кодуємо і проектуємо майбутнє» — У закинутому цеху закрили «ГогольФест»

Окремо виділена й програма театру поєднання топових імен мистецького простору України: Богомазов, Троїцький, Держипільський, Половинка та всесвітньовідомих метрів легендарного театру Еймунтаса Някрошюса «Мено Фортас» (Литва) з виставою «Майстер Голоду» та експерементального театру «Ґардженіце» Влодзімєжа Станєвського (Польща) з виставою «Піфійська Ораторія».

Кульмінацією фестивалю стане головна сцена, де гратимуть зірки української сучасної музики «Бумбокс», «The Erised», «Familia Perkalaba», «Tik Tu», «Cepasa», «Брати Гадюкіни», «Kozak System». «Koktebel Jazz Festival» влаштує «JAZZ SHOWCASE». Спеціальні гості: «The Hypnotunez» та ізраїльський гурт «BOOM PAM».

Кінопрограма «PORTO FRANKO Music Docs», присвячена музичній документалістиці, представить стрічки про легендарних музикантів. Це унікальна можливість побачити Іґґі Попа, Юджина Ґудзя, Джамалу, Кетлін Ханну (Bikini Kills), PJ Harvey, Ніка Кейва в повсякденному житті на великому екрані кінотеатру «Люм’єр». Візуальна програма в галереї ПОРТ’ALL презентує роботи більше 50-ти художників з України, Німеччини, Голландії, Японії, Білорусі, Румунії, Росії.

Опублікований трейлер перформансу, в рамках якого двоє оголених танцюристів виступлять у залах австралійської художньої галереї NSW. Метою організаторів перформансу було показати, як образотворче мистецтво переплітається з танцем.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share