КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

На скандальних військових навчаннях Росії у Білорусі перебуватимуть українські офіцери

Генеральний штаб Збройних сил України відправляє на спільні російсько-білоруські навчання «Захід-2017», які пройдуть на території Білорусі з 16 по 20 вересня, двох верифікаторів.
Про це повідомляє прес-служба Генштабу на своїй сторінці у Facebook.
Зауважимо, що запросила українських військових спостерігати за навчаннями білоруська сторона.
«Українська сторона підтверджує факт запрошення представників України для спостереження за ходом військових навчань «Захід 2017″, які мають відбутися на території республіки Білорусь за участю військ Російської Федерації. На запрошення білоруської сторони в період з 16 по 20 вересня за ходом навчань спостерігатимуть два українські верифікатори», – підкреслює пре-служба відомства.
Крім того, у Генштабі зауважили, що «відповідно до положень Віденського документу 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки Україна отримала від Республіки Білорусь офіційне запрошення до участі двох представників Збройних Сил України у спостереженні за військовою діяльністю під час проведення етапу практичних дій військ (сил) у рамках Спільного стратегічного навчання “Захід – 2017” на території Республіки Білорусь у період 16 – 20.09.2017».
Додамо, окрім України, запрошення до спостереження за навчаннями «Захід-2017» також отримали Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Швеція та Естонія.

До слова, військові навчання «Захід» Білорусь та Росія проводять щодва роки, а відбуваються вони по черзі на території двох союзних держав.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share