На півдні Китаю вирує потужний тайфун: апокаліптичні фото та відео

В середу, 23 серпня, південну китайську провінцію Гуандун та Гонконг накрив потужний тайфун Hato («Тяньге»). Шторм досягнув максимальної десятої категорії.
Як повідомляє Reuters, такий потужний шторм накрив Гонког вперше з 2012 року, тоді вирував тайфун Вісенте. Швидкість вітру в епіцентрі тайфуну Тяньге складала 45 метрів в секунду, що рівносильно 14 балам.

可怕
Допис, поширений Rongrong (@romina_gaorongrong) Сер 23, 2017 о 1:07 PDT

Через стихію затопило вулиці та будинку, а автомобілі зносить потужним потоком води. Більшість підприємств та школи зачинені, а понад 400 авіарейсів скасували.

#жесть
Допис, поширений Ihor (@natazko) Сер 23, 2017 о 2:21 PDT

В Гонконгу 34 особи отримали поранення через тайфун, а в місті Макао відомо про перші жертви – вже загинуло щонайменше троє осіб. Влада спеціальних адміністративних районів Гонконг і Макао оголосили найвищий десятий рівень штормової небезпеки.

Tayfun çok fena burada
Допис, поширений Orhan (@orhannurankumsal) Сер 23, 2017 о 1:46 PDT

Typhoon passes through guangzhou. Video by HolandChou. #typhoon #天鸽 #guangzhou
Допис, поширений 禾小口 (@brian_qin) Сер 23, 2017 о 1:25 PDT