На продаж виставили 11 санаторіїв Криму

У Криму заявили про продаж одинадцяти санаторіїв. Інформацію оприлюднив «глава Міністерства економічного розвитку Криму» Андрій Мельников.

«На продаж виставлено санаторії «Прибій», «Сонячний», «Передгірний», «Піонер», «Юність», протитуберкульозний санаторій імені Чехова, «Ай-Тодор», «Алупка», «Батьківщина», республіканський протитуберкульозний санаторій імені Семашка та протитуберкульозний санаторій «Червоний маяк», — повідомляють «Крим.Реалії».

За них планують отримати 1,5-2 млрд руб. — приблизно 600-900 тис. грн.