На Матіоса здійснили дві спроби замаху

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив про дві спроби замаху на нього та претензії до його дітей.

Про це він сказав 15 червня на засіданні парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, повідомляє «Українська правда».

«Відносно мене генеральним прокурором винесено постанову про забезпечення безпеки особи.

Я не хочу, тому що дивляться мої родичі, але я вимушений сказати. Зазіхання на моїх дітей, з якими я не проживаю вже поспіль 10 років, дві спроби замаху, постійне шельмування в комерційних ЗМІ і все це тільки наслідок того, що ми арештували вже з апеляціями 16 податківців з 23, яких ми затримали», повідомив Матіос.

Водночас прокурор пообіцяв, що «такі затримання будуть і надалі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вкрала скотиняка 96 мільярдів гривень» — Матіос розповів про підозру міністру режиму Януковича

24 травня 2017 року в 15 областях України пройшла велика антикорупційна операція, в якій було задіяно близько 2 тисяч поліцейських, 500 прокурорів, проводилися 450 обшуків.

Поліція зібрала докази, що податкова служба під керівництвом Олександра Клименка завдала державі збитків на суму 96 млрд грн.

У справі було затримано 23 колишніх податківців. Кільком з них вдалося уникнути арешту за допомогою застав.