КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

На львівській ратуші вивісили банер з вимогою припинити сміттєву блокаду

Над головним входом до львівської ратуші з`явився великий банер-звернення до президента Петра Порошенка і прем`єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою припинити сміттєву блокаду Львова.
Виготовлення банера вартістю 2000 грн оплатив особисто міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє видання ZAXID.NET.
«Порошенко, Гройсман, зупиніть сміттєву блокаду Львова!», – написано на банері, розташованому над головним входом до львівської мерії. Звернення до президента і прем`єра також продубльовано англійською мовою.
Банер, судячи з фото, надісланого в редакцію ZAXID.NET очевидцем, з`явився в ніч на середу, 14 червня.

На місці, де розташований банер, як правило, рекламуються міські фестивалі та події, що відбуваються за підтримки міської влади. Також це місце традиційно використовують для привітань львів`ян з Різдвом, Великоднем та державними святами.
В мерії підтвердили ZAXID.NET, що банер вивісили у вівторок пізно ввечері за розпорядженням мера Андрія Садового. «Розробили банер наші дизайнери, виготовлення банера вартістю 2000 грн оплатив власним коштом міський голова», – розповіла ZAXID.NET речниця мерії Христина Процак.
Як уже повідомляв ZAXID.NET, в понеділок львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Відповідне звернення надіслали до уряду, РНБО, президента та Львівської обласної держадміністрації.
За даними львівської мерії, кількість невивезеного сміття у містя сягнула критичного рівня, оскільки навколишні полігони ТПВ відмовляються приймати львівські сміттєвози. За останні дні також все частішими стали перекриття вулиць мешканцями, які таким чином протестують проти невивезення сміття з-під їхніх будинків.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share