На Луганщині загострились бойові дії

7 червня о 6.00 бойовики розпочали обстріл позицій українських військових в районі Жолобка Попаснянського району на Луганщині. Бій триває. Використовуються кулемети, гранатомети та артилерія 152 калібру. Семеро військових поранено, один загинув.

«Незважаючи на суттєву активність ворога з напрямку селища Фрунзе, захисники Кримського на провокації не піддаються. Вогонь у відповідь не відкривають та продовжують утримувати позиції вздовж лінії розмежування та готові до швидких змін обстановки.

Ворог активно застосовує для коригування вогню артилерії безпілотні літальні апарати. Один з них сьогодні українські військові збили.
За словами виконуючого обов’язки голови цивільно-військової адміністрації селища Новотошківське та села Жолобок Попаснянського району Дмитра Кондратьєва, в наслідок обстрілів у селищі Новотошківське було пошкоджено водогін. Осколками посічені цивільні будинки, розглядається питання евакуації дітей.