КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

На концерт Олега Винника прийшли 10 тис. українців

10 червня в рамках концертного туру «Моя душа …» Олег Винник подарував шоу жителям Сум. Олег Винник виступив на стадіоні Ювілейний, зібравши близько 10 тисяч глядачів.

Біля воріт стадіону артиста традиційно зустрічав його фан-клуб з різних міст, який підготував масу сюрпризів для свого кумира. Приємні моменти очікували Олега Винника і під час самого концерту. Імпровізований дует, десятки букетів і зізнань у коханні — виступ музиканта викликало справжній ажіотаж у фан-зоні та на трибунах. Прямо зі сцени зі словами «Хай у нас буде мир!» співак запустив в небо подаровані шанувальниками повітряні кулі. А після пісні «Здрастуй, наречена» в черговий раз став свідком пропозиції руки і серця. До виконавцю піднявся молодий чоловік і на очах десятитисячної аудиторії зізнався своїй дівчині в коханні.

Грандіозний концерт завершився композицією «Візьми мене в свій полон». Глядачі довго не відпускали музиканта зі сцени. Під овації публіки артист двічі виходив на біс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шанувальники «викрали» Олега Винника з концерту

Масштабний всеукраїнський тур Олега Винника «Моя душа …» триває. Незабаром Олег Винник повторить своє шоу на стадіонах Івано-Франківська, Хмельницького та Луцька.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share