КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

На Донбас заїхало 55 вантажівок з Росії, які заберуть тіла військових

Сьогодні починаючи 6.05 до 7.25 через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на територію України заїхало 2 колони із 55 вантажівок. Росіяни називають їх «гумконвоєм». Повертатися назад вони будуть із тілами загиблих російських військових.

«Російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення 66-го, так званого, «гуманітарного конвою». Переміщення відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства. Не погоджене з Міжнародним комітетом Червоного Хреста. Українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білорусь вперше відправила гумконвой на схід України

Оголошено, що вантажівки нібито перевозили дитячі харчові набори та медикаменти. Вантаж переміщувався у закритих упаковках, тому зведеній групі не вдалось отримати достеменну інформацію про його вміст, характер та номенклатуру. Особливістю даного «гумконвою» є невідповідність кількості вантажівок, заявлених в попередній ноті Росії, та кількості вантажу. Самі транспортні засоби були заповнені лише на 60 %», — повідомляють прикордонники.

Українській розвідці відомо, що на теперішній час у моргах на окупованій території Луганської області знаходиться більше 30 тіл російських військовослужбовців. Їх відправлять на територію Росії транспортом, який прибув сьогодні під виглядом «66 гуманітарного конвою».

У магазинах торгової мережі «Амстор» в Донецьку закінчуються продукти. Фотографії напівпорожніх прилавків опубліковані в соціальних мережах.

«В Амсторе полный русский мир » , — пишуть користувачі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share