КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

На Дніпропетровщині депутат поранив працівницю газової служби

На Дніпропетровщині проти депутата Кам’янської міськради Дмитра Пучкіна відкрили кримінальне провадження через поранення працівниці екстреної служби 104.
Про це повідомили у прес-службі ПАТ «Дніпропетровськгаз».
Інцидент трапився 2 червня у селі Курилівка на Дніпропетровщині. Депутат здійснив серію пострілів по працівниках аварійно-диспетчерської служби під час того, як фахівці проводили планові роботи для відновлення пуску газу до населеного пункту. У результаті обстрілу була поранена 60-річна працівниця служби.
Як зазанчили у «Дніпропетровськгазі», напередодні у селі Курилівка через аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі високого тиску було тимчасово припинено газопостачання до 56 домівок. Щоб здійснити діагностику газового обладнання і відновити газопостачання працівники служби були змушені потрапити на подвір’я кожного домоволодіння.
Проте, коли фахівці підійшли до подвір’я Пучкіна, то на прохання надати доступ до регулятора тиску для проведення огляду отримали різку відмову та погрози. Розуміючи, що назріває конфлікт постраждала жінка попросила аварійну бригаду відійти та відігнати спецтехніку на безпечну відстань. Депутата це обурило, вихопивши вогнепальну зброю він відкрив вогонь по працівниках міськгазу, – пояснили у «Дніпропетровськгазі».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share