КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Нафіга цей цирк»: У соцмережі тролять «істеричку» Шабуніна, який злякався військкомату

Антикорупціонер Віталій Шабунін написав гнівний пост через те, що йому вручили повістку. Втім, у мережі його підтримали не всі — деякі почали стібатися з активіста і звинувачувати його у піарі.

Шабунін розповів про нечеканих гостей у Facebook.

«Військкомат по-визову. Днями БППшно-підмартиненський чиновник-невдаха Ігор Півень погрожував силком відвезти мене в військкомат. А сьогодні, у день народження доньки, прийшли до мене аж троє охфіцерів з Дніпровсього військкомату вручати повістку))) Ескорт з камерою та пацани гопніцького виду у супроводі. Так всім вручали чи для мене замовили пакет «елітний»? Представився з трьох людей у формі тільки один, пояснити підставу візиту і чи мені надсилали повістку поштою — не змогли. Мабуть, відповіді на мої питання не були передбачені сценарієм цієї клоунади, тому рекрутери-вояки помітно нервували», — констатував активіст.

Шабунін запросив журналістів сходити з ним до Дніпровського військкомату.

«Буду з’ясовувати, чому я по стану здоровя непридатний до служби з 2000 року в 32 роки отримав повістку», — пообіцяв антикорупціонер.

До посту додав тимчасове посвідчення про те, що він не придатний до служби у мирний час.

Втім, блогер Максим Колєсніков побачив у пості лише піар.

«Пан Шабунін, професійний антикорупціонер, отримав повістку у військкомат. Не з’явився, йому телефонували, а потім вже прийшли додому вручити повістку особисто! Оце так злочинна влада, оце так утиски та переслідування — заголосив пан Шабунін та тусовочка. А якщо роздивитися — що за повістка? Мобілізація? Призов? На передову з лопатю? Ні. Це звичайне УТОЧНЕННЯ ДАНИХ. Яке масово відбувається з 2014 року», — написав блогер.

У коментах Колєснікова підтримали багато підписників, а мережу заполонили інші стьобні та гнівливі пости.

Втім, є й такі, хто став на сторону Шабуніна.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share