Науковці розповіли, коли жінки здаються чоловікам найменш привабливими

Вчені з Нью-Йоркського і Ратгерського університетів переконалися: якщо чоловік щасливий у шлюбі, всі інші жінки навколо здаються йому менш привабливими, ніж чоловікам-холосяткам. Про це повідомляють kordon.com.ua

Дійти до такого висновку допоміг спеціальний експеримент. Участь у ньому взяли 131 учасник. Усі сімейні. Кожному учаснику показували фото людей протилежної статі. Спочатку — оригінальні фотографії, тоді ті, які злегка змінили в гіршу і кращу сторону у фотошопі. У ході досліду, американці помітили, що втративши пильність, учасники почали стверджувати, що оригінал — це фотографія, на якій зображена погіршена «фотошопом» версія людини.