КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Науковці розповіли, коли жінки здаються чоловікам найменш привабливими

Вчені з Нью-Йоркського і Ратгерського університетів переконалися: якщо чоловік щасливий у шлюбі, всі інші жінки навколо здаються йому менш привабливими, ніж чоловікам-холосяткам. Про це повідомляють kordon.com.ua

Дійти до такого висновку допоміг спеціальний експеримент. Участь у ньому взяли 131 учасник. Усі сімейні. Кожному учаснику показували фото людей протилежної статі. Спочатку — оригінальні фотографії, тоді ті, які злегка змінили в гіршу і кращу сторону у фотошопі. У ході досліду, американці помітили, що втративши пильність, учасники почали стверджувати, що оригінал — це фотографія, на якій зображена погіршена «фотошопом» версія людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 секретів щасливого шлюбу

Таким чином, психологи продемонстрували, що ті люди, які перебувають у щасливих стосунках, бачать осіб протилежної статі менш привабливими, ніж вони є насправді.

Науковці з США виявили параметри найкращого коханця. Його зріст не повинен перевищувати 170 см. Чоловіки мають комплекси стосовно свого зросту, тому намагаються бути кращими від вищих за себе чоловіків.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share