КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

НАТО витратить €2,25 млрд на реабілітацію учасників АТО

Північноатлантичний альянс відкрив трастовий фонд на 2,25 млрд євро для забезпечення реабілітації бійців АТО. Про це повідомив в.о. начальника Центрального військово-медичного управління Збройних сил Олександр Лабунець.

«НАТО відкрило цільовий фонд з проведення медичної реабілітації військовослужбовців. Його бюджет 2,25 млрд євро. Гроші підуть на закупівлі необхідного сучасного дорогого медичного обладнання, підготовку українських фахівців з реабілітації та розвиток центрів протезування

З початку АТО за підтримкою країн-членів НАТО 287 українських військовослужбовців пройшли реабілітацію й лікування за кордоном.
Переважно українських військових приймали медичні установи Німеччини, Естонії, Болгарії й Литви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Штаб-сержант, майстер-сержант — в українській армії запровадять звання НАТО

За підтримки США в Україні вводиться медична інформаційна система «Е-Здоров’я», що дозволяє вести базу даних поранених військових у зоні АТО й забезпечує доступ до інформації про кожного пораненого для працівників військових і цивільних медустанов», — сказав Лабунець, повідомляють «Українські новини».

Верховна Рада України законодавчо закріпила вступ до Північноатлантичного альянсу як пріоритет зовнішньої політики. Законопроект 8 червня підтримали 276 народних депутатів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share