Наталі Портман придбала «розумний дім» в Санта-Барбарі

Голлівудська зірка Наталі Портман придбала власний будинок на березі Тихого океану. Його вартість сягає $7 млн.

Зірка «Зоряних війн» вибрала його через практичність. В ньому є чотири спальні і п’ять ванних кімнат, дві вітальні, одна з яких на свіжому повітрі, а також басейн і велика тераса з видом на океан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніколь Кідман вигуляла сукню за 315 тис. грн

Будинок оснащений всією необхідною технікою системи «розумний будинок» і меблями для зручності сімейства актриси і її чоловіка. Нове житло Портман знаходиться в зеленій місцевості, що було важливим критерієм для актриси, у якої двоє маленьких дітей.

Більшість приміщень виконані в стилі мінімалізм. У будинку встановлені сотні датчиків, які реагують на будь-які дії.

Наталі Портман — американська актриса, режисер, сценарист і продюсер. Народилася в Єрусалимі, Ізраїль. Справжнє ім’я — Наталі Хершлаг. В 1994 році Наталі пройшла кастинг на участь у фільмі Люка Бессона «Леон», де зіграла свою першу головну роль, дівчинку на ім’я Матильда, яка дружить з найманим вбивцею Леоном (Жан Рено). У тому ж році Наталі з’явилася в короткометражному телевізійному фільмі «Developing». Зірка таких фільмів як «Зоряні війни», «Чорний лебідь», «Тор». Одружена за танцюристом Нью-Йоркського театра балету Бенджаміном Мільп’є. Має двох дітей: сина Алефа та доньку Амалію.