КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Нардепи «Самопомочі» вдало навідалися у міськраду Луцька: деталі

Після візиту народних депутатів «Самопомочі» міська рада Луцька врешті скерувала звернення до парламенту про призначення позачергових виборів міського голови.
Про це повідомили у прес-службі «Об’єднання «Самопоміч».
Зокрема, народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» Любомир Зубач та Павло Костенко виступили перед виконавчим комітетом Луцької міської ради, де наголосили на тому, що після смерті міського голови громада повинна шляхом виборів обрати легітимну владу.
Їдучи вранці до Луцька, я особисто перевірив у секретаріаті парламентського Комітету з питань державного будівництва, чи не надходило таке звернення — документа не було. Однак після нашого виступу на виконкомі, ближче до обіду, факсограма все ж була надіслана в комітет. За результатами нашого візиту, керівництво міськради зрозуміло, що далі відтягувати це питання не вдасться, а розгляд звернення уже навіть подали до порядку денного комітету ВРУ, – зазначив Зубач та додав, що у цій частині візит до Луцька є успішним.
Проте він також зауважив ще один аспект ситуації у Луцьку. За законом, після смерті міського голови виконувати обов’язки міського голови повинен секретар ради — цю посаду до лютого обіймала представниця «Самопомочі» Юлія Вусенко, яку після смерті Миколи Романюка представники декількох політичних сил нелегітимним способом усунули від посади. Кілька днів тому суд у Луцьку підтвердив незаконність цього рішення та ухвалив поновити Вусенко на посаді секретаря ради.
Однак, як зазначив Зубач, особа, яка сьогодні виконує обов’язки міського голови, відмовляється виконувати рішення суду, аргументуючи це необхідністю додаткового рішення сесії.
Він додав, що перебуваючи у Луцьку,нардепи побачили, що ніхто наразі не планує виконувати рішення суду.
Їм так добре, вони «дорвалися» до корита, приймають пакетами майнові та земельні питання і абсолютно переконані, що ніякого поновлення не буде, – зазначив Зубач.
Народний депутат переконаний, що така позиція — це правовий нігілізм, адже рішення суду повинно бути виконане негайно, без рішення сесії, а шляхом внесення відповідного запису у трудову книжку Вусенко.
У цій частині будемо ще дотискати. Міська рада повинна працювати заради добробуту міста та його мешканців, а не займатися політичними інтригами, – підсумував Зубач.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share