КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Найбагатодітніша жінка Британії вагітна вдвадцяте

У Ноеля і Сью Редфордів із Великобританії 19 рідних дітей. Їх старший син, Кріс, народився 27 років тому, а молодший, Фібі, в липні 2016. У вересні 2017 очікується народження 20-ї дитини.

Сім’я живе у власному особняку вікторіанської епохии. Колись це був дитячий будинок, а нині — сімейне гніздо Редфордів.

Самі Ноель і Сью виросли в прийомних сім’ях, кожного віддали на усиновлення одразу після народження. Першу дитину Сью народила в 14 років, наступну в 18, а потім діти з’являлися в родині практично щороку.

Редфорди жодного разу не скористалися державними допомогами і не влізли в борги або в кредити. Сім’я володіє власною пекарнею, в якій працює Ноель і старші діти.

Щоранку вони йдуть на роботу о п’ятій, а мати залишається з молодшими вдома. Жінка щодня робить від 9 до 12 завантажень пральної машини, щоб підтримувати одяг в чистоті. На місяць йде до 30 пляшок концентрату для прання.

Щодня діти випивають 9 літрів молока, 3 літри соку і з’їдають три коробки пластівців.

Їх типовий день:

До 5 ранку батько і старші діти вирушають до сімейної пекарні.

Після відкриття пекарні і ранкової випічки містер Редфорд повертається додому о 7:45, аби зібрати дітей і відвезти їх до садка.

Снідає сім’я в дві зміни. Одяг збирають із вечора.

Шестеро дітей навчаються в початковій школі, п’ятеро — в середній. Це дві різні школи. За один рейс тато відвозить дев’ятьох у сімейному мікроавтобусі.

Троє наймолодших залишаються з мамою.

Основна страва Редфордів — відварені макарони з тушкованим м’ясом. Вони також мають велику сімейну знижку у місцевих продавців.

Діти повертаються зі школи приблизно до 6 вечора. Молодші купаються і лягають спати о сьомій, старші о дев’ятій.

Батьки засинають о десятій. На ранок усе повториться знову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американське подружжя одночасно усиновило сімох братів і сестер

Їх повний список за віком: Кріс 27, Софі 22, Хлоя 21, Джек 19, Данііл 17, Люк 15, Міллі 14, Кеті 13, Джеймс 12, Еллі 11, Еймі 10, Джош 9, Макс 7, Тіллі 6, Оскар 4 , Каспер 3, Халлі 2, Фібі 1.

Одеситка Оксана Кобелецька, яка в червні 2016 народила одразу п’ятьох дітей, розлучилася зі своїм чоловіком Сергієм Семеновим.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share