Назвали термін, коли роботи перевершать людей у всьому

Штучний інтелект значно обійде людський приблизно до 2030-2040 років.

Такий прогноз зробив глава компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск.

На початку місяця дослідники з Оксфордського і Єльського університетів опитали 352 фахівця в галузі штучного інтелекту.

Всім їм поставили одне запитання «як скоро штучний інтелект перевершить людей у ​​всіх завданнях?». Про це повідомляє New York Post.

Маск впевнений, що машини будуть краще перекладати тексти до 2024 року і писати шкільні твори до 2026 року в порівнянні з людиною.