КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Назвали основних лобістів тютюнових компаній в Україні: список

Головними лобістами тютюнових компаній у Верховній Раді є представники парламентського Комітету з питань податкової та митної політики.
Про це йдеться у дослідження антикорупційної організації Transparency International, повідомляє Громадське.
Серед тих, хто має зв’язки з тютюновими компаніями, назвали голову Комітету Ніну Южаніну, нардепів Максима Курячого, Михайла Кобцева, Тараса Козака, голову секретаріату комітету Сергія Шоломицького, члена парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва Геннадія Кривошея.
Також потенційний конфлікт інтересів у податково-тютюновій сфері спостерігається з боку Романа Насірова, який раніше очолював Комітет ради з питань податкової та митної політики і пізніше очолив Державну фіскальну службу. Зокрема, Насіров звертався до Голови Верховної ради із проханням визначити його комітет головним до антитютюнового законопроекту №2430, що стосувався виключно сфери охорони здоров’я, а не податків.
Окрім того, інтереси тютюнового бізнесу допомагає відстоювати Національна організація роздрібної торгівлі та Міжнародний центр перспективних досліджень

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share