КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Навіщо голова Пентагону Меттіс летить в Україні: колишні посли США назвали причину

Голова міністерства оборони США Джеймс Меттіс відвідує Київ, аби вкотре підкреслити, що Вашингтон підтримує Україну у її протистоянні з російською агресією. Під час його візиту підніматиметься питання надання Україні летальної зброї, однак це не станеться найближчим часом.
Таку думку висловили колишні посли США в Україні Стівен Пайфер і Джон Гербст, пише «Сегодня».
«Головна мета візиту очільника Пентагону Меттіса до Києва – продемонструвати підтримку США Україні, в тому числі у конфлікті з Росією», – підкреслив Пайфер.
На думку дипломата, під час цього візиту, безумовно, підніматиметься питання про надання Україні летальної військової допомоги.
«Для цього існує широка підтримка всередині уряду США, але остаточне рішення ухвалить президент. Минулого тижня він не прийняв рішення про летальну допомогу», – колишній посол США в Україні.
Водночас Джон Гербст переконує, що старші радники Трампа з питань нацбезпеки підтримують відправку Україні летальної оборонної зброї.
«Однак я не думаю, що остаточне рішення вже ухвалено. Візит міністра оборони Меттіса міг би стати підхожим приводом для прийняття такого рішення, але це не означає, що це станеться найближчим часом», – зауважив він.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share