КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Навчилися шити сумки по інтернету

 Якось із Оксаною вирішили зробити Тані подарунок портмоне з натуральної шкіри. Тоді вперше подумали, на цьому можна заробляти, розповідає 36-річна Ірина Зимина з Маріуполя на Донеччині.

Разом із подругами 34-річною Оксаною Потапенко та 30-річною Тетяною Вакулич після переїзду до Вінниці заснували бізнес із виробництва шкіряних сумок. Вклали у справу 176 тис. грн.

 Викупили цех із швейним обладнанням у знайомих. Придбали на 62 тисячі гривень три швейні машинки, фурнітуру й матеріал. Шити навчалися за відеоуроками з інтернету. Найважче було знайти хорошу шкіру. Перша партія виявилася неякісною. Згодом таке повторилося з іншими продавцями. Швидко зрозуміли, необхідно докупити обладнання. Без нього не могли шити деякі моделі сумок і конкурувати з іншими виробниками. Думали, прогоримо. Власні гроші закінчилися. Кредит не дали, бо ми переселенці. Врятував грант у 115 тисяч гривень. Але навіть із ним перші півроку підприємство працювало в мінус. Продавали сумки друзям і знайомим. Обдзвонювали магазини, пропонували свою продукцію. Це дало ефект. Згодом відкрили інтернет-магазин, зробили сторінки в соціальних мережах. Так створили клієнтську базу і бізнес став прибутковим.

Отримуємо від 20 до 30 тисяч гривень щомісяця. Маємо 60 моделей сумок. За місяць продаємо від 20 штук. Середня ціна 1,3 тисячі гривень.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share