НАБУ обшукує головний офіс «Приватбанку»

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки в головному офісі «Приватбанку». Зазначимо, що розташований цей офіс у Дніпрі.
Про це повідомляє прес-служба НАБУ.
«У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють слідчі дії в головному офісі ПАТ КБ «Приватбанк» (м. Дніпро)», – мовиться у повідомленні бюро.
Згідно з заявою НАБУ, обшуки проводяться в межах розслідування кримінального провадження за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем службовими особами Нацбанку України, а також – розтрати коштів «Приватбанку» в особливо великому розмірі, «вчиненої менеджментом та власниками істотної участі вказаної банківської установи (ч.2 ст.364, ч.5 ст.191 КК України), внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації банку в сумі 116,8 млрд. грн».