КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Модернізований український танк передадуть у зону АТО

Петро Порошенко під час відкриття виставки озброєння та військової техніки до Дня незалежності заявив, що модернізований танк «Оплот» передадуть у зону АТО.
Про це повідомив кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.
70 одиниць техніки будуть перебувати аж до 27 серпня. Це, зокрема, і реактивні системи залпового вогню, і гармати, і танки, і зенітні комплекси оборони, і тактичні ракети. На виставці присутня як радянська зброя, так і розробки українських інженерів.
Петро Порошенко 23 серпня відкрив виставку, хоча техніка була присутня ще з 22 серпня. Президент України зазначив, що за час проведення АТО, «Укроборонпром» надав 16 тисяч одиниць різноманітного озброєння.
Цього року вдалося дофінансувати потреби армії понад 1,5 мільярди гривень. Стільки ж піде на майбутній патронний завод. Уся армія буде переоснащуватися згідно з сучасними вимогами.
Тепер ми розпочинаємо програму збройно-технічного осучаснення армії. Ми маємо виводити наше озброєння на рівень 21 століття. Перед науковцями, конструкторами. Керівниками оборонних підприємств постають важливі завдання щодо розробки та налагодження виробництва нового ракетного озброєння тощо, – заявив Петро Порошенко.
Завдяки до фінансуванню танк Т-72А опиниться на озброєнні українських військових. Бойова машина коштує 120 мільйонів гривень. Через таку ціну в українські армії його не було. Наразі цей танк постачають в армію Таїланду. Раніше Міноборони запевняло, що краще модернізувати кілька танків Т-72 або Т-64 за 20 мільйонів гривень, ніж купувати один танк за 120 мільйонів гривень.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share