Михайло Савка виступав на благодійних концертах, тепер сам потребує допомоги

66-річний Михайло Савка з Івано-Франківська перебуває в Національному інститут хірургії та трансплантології ім.Шалімова в Києві. Має поєднану мітрально-аортальну ваду серця ІІІ ступеня. Потребує термінової і складної операції. Її вартість становить близько 100 тис.грн.

«Не думала, що колись мені доведеться таке писати, але життя вносить свої корективи. Кілька тижнів тому наша родина влаштовувала благодійний концерт і просила допомоги для інших, а сьогодні вона потрібна нам самим. Наш дідусь і батько мого чоловіка Андрія Савки Михайло Савка має поєднану мітрально-аортальну ваду серця ІІІ ступеня», — написала в Фейсбук невістка Людмила Лінник-Савка.

Михайло Савка викладав в школах і гімназії №1 Івано-Франківська. Організував численні дитячі та дорослі хори. Є солістом родинного ансамблю «Савка-бенд», в якому співають і грають на різних інструментах син Андрій, невістка Людмила та їх четверо малолітніх дітей. Ансамбль постійно бере участь у благодійних концертах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любомиру Конику на пересадку кісткового мозку потрібно $125 тис.

«Зараз Михайло Дем’янович є регентом церковного хору в селі Старий Лисець. Це поруч з Івано-Франківськом. Кілька днів тому його обстежували і направили в інститут Шалімова. Зараз поки що проводять обстеження. Але операцію треба робити терміново. Лікарі кажуть, ще рік і вже ніхто не візьметься. Після того, як я написала в Фейсбуці, друзі і майже або й зовсім не знайомі люди запропонували нам в Києві житло, транспорт, навіть домашню їжу. Тепер маємо зібрати потрібну суму і врятувати нашого батька. Я знаю, що добро завжди перемагає», — говорить Людмила.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанку — 4149 4978 1296 2472 (дружина Савка Галина Ярославівна). Контакти сина Михайла Савки Андрія (095) 40 11 808 або (098) 410 23 83.