КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Михайло Савка виступав на благодійних концертах, тепер сам потребує допомоги

66-річний Михайло Савка з Івано-Франківська перебуває в Національному інститут хірургії та трансплантології ім.Шалімова в Києві. Має поєднану мітрально-аортальну ваду серця ІІІ ступеня. Потребує термінової і складної операції. Її вартість становить близько 100 тис.грн.

«Не думала, що колись мені доведеться таке писати, але життя вносить свої корективи. Кілька тижнів тому наша родина влаштовувала благодійний концерт і просила допомоги для інших, а сьогодні вона потрібна нам самим. Наш дідусь і батько мого чоловіка Андрія Савки Михайло Савка має поєднану мітрально-аортальну ваду серця ІІІ ступеня», — написала в Фейсбук невістка Людмила Лінник-Савка.

Михайло Савка викладав в школах і гімназії №1 Івано-Франківська. Організував численні дитячі та дорослі хори. Є солістом родинного ансамблю «Савка-бенд», в якому співають і грають на різних інструментах син Андрій, невістка Людмила та їх четверо малолітніх дітей. Ансамбль постійно бере участь у благодійних концертах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любомиру Конику на пересадку кісткового мозку потрібно $125 тис.

«Зараз Михайло Дем’янович є регентом церковного хору в селі Старий Лисець. Це поруч з Івано-Франківськом. Кілька днів тому його обстежували і направили в інститут Шалімова. Зараз поки що проводять обстеження. Але операцію треба робити терміново. Лікарі кажуть, ще рік і вже ніхто не візьметься. Після того, як я написала в Фейсбуці, друзі і майже або й зовсім не знайомі люди запропонували нам в Києві житло, транспорт, навіть домашню їжу. Тепер маємо зібрати потрібну суму і врятувати нашого батька. Я знаю, що добро завжди перемагає», — говорить Людмила.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанку — 4149 4978 1296 2472 (дружина Савка Галина Ярославівна). Контакти сина Михайла Савки Андрія (095) 40 11 808 або (098) 410 23 83.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share