КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Мер Ірпеня Карплюк звинуватив поліцію Київщини у проведенні «проплачених» обшуків у міськраді

Ірпінський міський голова Володимир Карплюк висунув звинувачення в проведенні місцевим підрозділом Нацполіціі «замовних обшуків» у приміщенні Ірепенского міської ради. Про це мер написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Щоразу, коли я перебуваю у закордонному відрядженні (…), до міської ради Ірпеня приходить поліція з обшуками. Сьогодні в Ірпінь приїхали працівники Обухівської поліції на підставі постанов Обухівського суду. В замовному характері цих обшуків вже давно ніхто не сумнівається. Але на цей раз слідчі перевершили самі себе. Разом з ними на обшук прийшли «журналісти» місцевого, створеного майже місяць тому, телеканалу «Погляд». До міськради зайшли відразу три знімальні групи «Погляду», який в Ірпені та Приірпінні називають Life News, оскільки проагандстське завдання і методи у них однакові з відомим російським каналом. Телеканал «Погляд» належить власнику інтернет-провайдера «Best» Олексію Зіневичу. Тиждень тому мені повідомили, що Зіневич, крім підкупу депутатів Ірпінської міської ради, запропонував керівництву слідчого управління поліції Київської області 100 000 доларів за «маски-шоу» в Ірпінський міський раді. Це сталося після того, як Ірпінська міська рада впорядкувала своїм рішенням правила гри учасників ринку інтернет-послуг, в результаті чого до бюджету Ірпеня компанії «Best» доведеться платити не 2000 гривень, а набагато більше», — повідомив Володимир Карплюк.

Він зазначив, що звертається до міністра внутрішніх справ України з публічною заявою про вчинення злочину працівниками поліції: вони не допустили адвокатів і жодного журналіста, крім «Погляду», обшук проводивли особи, прізвища яких вказані в постанові, під час обшуку були зацікавлені поняті, низка осіб покинула місце обшуку до його закінчення.

Карплюк в своєму повідомленні у Facebook підкреслив, що працівники поліції повідомили, що думають, що Ірпінська міська влада ремонтувала дороги в місті й укладала асфальт з можливою вигодою для себе.

«Ми обов’язково оприлюднимо закупівельні ціни на ремонт доріг і підготуємо порівняльний аналіз з десятками інших міст України. На основі такого аналізу ми неодмінно будемо вимагати відставки начальника керівництва слідчого відділу поліції в Київській області, підлеглі якого погодилися виконати це політичне замовлення», — підкреслив Ірпінський міський голова.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share