КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Мер Києва може сісти в тюрму

Відносно голови Київської міськадміністрації Віталія Кличка і його підлеглих, відповідальних за утилізацію небезпечних відходів (зокрема люмінесцентних лампочок і батарейок), буде розпочато кримінальне розслідування.

Відповідна вимога міститься в постанові Шевченківського районного суду у справі №761/17591/17. Постанова оскарженню не підлягає, інформує УБР.

Позовну заяву на керівництво КМДА подав адвокат Ростислав Кравець, який ще три роки тому через суд зажадав від столичної мерії виконання чинного законодавства про утилізацію шкідливих відходів. Його прийняли в 1998 р, а вдосконалили в 2010-му, після чого було прийнято відповідну постанову Кабміну — №541 від 25 травня 2011 року ( «Про внесення змін до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відкрили скандальний вертолітний майданчик Януковича

Всі ці документи зобов’язували влади на місцях вжити заходів по правильному збору і утилізації небезпечних відходів. Зокрема, люмінесцентних лампочок і батарейок.

«Повинно бути відкрито провадження у справі та внесено відповідний запис до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення. Далі є два варіанти розвитку подій: або міська влада виконає судові постанови — проведуть конкурс для утилізації небезпечного сміття в Києві, або вони повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності «, — підкреслив Кравець.

3 червня 2017 року виповнилося 3 роки як Київська міська територіальна виборча комісія визнала Віталія Кличка переможцем за підсумками позачергових виборів мера столиці.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share