КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Мадонну покинув хлопець через колір шкіри

Нещодавно опублікували лист американського репера Тупака Шакура з в’язниці до співачки Мадонни. Його написав 15 січня 1995 року. У посланні музикант вибачається перед колишньою коханкою за те, що розбив серце. Причиною назвав білий колір шкіри Мадонни.

«Якщо тебе побачать з чорним хлопцем, це ніяк не поставить під загрозу твою кар’єру — це тільки покаже, що ти відкрита і цікава людина. Але що стосується мене і мого тодішнього образу, я б підвів людей, які зробили мене тим, хто я є. Я ніколи не хотів заподіяти тобі болю», — написав Шакур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У збірці замість молитви помилково надрукували брутальний реп

Тупак також пише, що йому було боляче, коли він побачив інтерв’ю Мадонни. У ньому співачка розповідала про «стосунки з реперами» — у множині.

«Ці слова сильно мене поранили, тому що я не знав, що ти зустрічалася з іншими реперами, крім мене», — додав він. Далі Шакур просить Мадонну залишити все минуле позаду. Розповідає про те, як непросто йому було впоратися зі славою, що випала йому. Додає, що з моменту їх розставання він сильно виріс, як душевно, так і інтелектуально. В кінці листа Тупак говорить, що був би радий, якби колишня кохана відвідала його у в’язниці.

Лист продадуть на аукціоні в Нью-Йорку цього місяця. Початкова ставка — $100 тис., однак організатори очікують на набагато більшу суму. Останній лист Шакура був проданий за $170 тис.

Тупак Шакур став першим репером у світі, якому поставили пам’ятник. Він продав понад 75 мільйонів копій альбомів у різних країнах, що зробило його одним з найпопулярніших виконавців у світі. Він брав активну участь у суспільно-політичному житті. Більшість його пісень зачіпали теми життя в гетто, насильства, бідності та расизму.

З Мадонною Шакур зустрічався у 1994 році. Про це розповіла сама артистка 2 роки тому у вечірньому шоу. До того про зв’язок між знаменитостями офіційно не повідомлялося. Лише ходили чутки.

Тупак був застрелений 13 вересня 1996 року в Лас-Вегасі. Постріли були зроблені невідомим з автомобіля. Зловмисника не знайшли.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share