КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Лікарі сплутали ботулізм із раком

Двоє чоловіків на Львівщині потрапили до реанімації через ботулізм. Родичі 67 та 59 років поласували домашнім паштетом, який зберігали в підвалі понад три роки. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Чоловіки з’їли менше півлітрової банки, а через два дні відчули погіршення здоров’я. Спочатку їх лікували в районній лікарні. Однак коли стало гірше, то перевезли до Львова, де вже вкололи сироватку від ботулізму, яку закупили благодійники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ботулізм перекинувся на м’ясо, є жертви

Рідні потерпілих розповідають, що спершу їм не могли встановити правильний діагноз.

«У нього горло дуже було червоне, я сама бачила. І з правого боку нарив, були такі симптоми — нам лікарка говорила, що то може бути рак, пішли метастази. Ми були в шоці вже, ніхто не думав, що то бутулізм. Не міг дихати, клубочок в горлі, мова змінилася, задихався», — розповіла сестра пацієнта Любов Прошляк.

«Поступили вони у дуже важкому стані, один зразу був направлений в реанімаційне відділення, переведений на кероване дихання, тому що самостійно вже не міг дихати. Пряма загроза для його життя, він не дихає, дихає аппарат. Стан його дуже-дуже важкий», — сказала завідувач 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян.

Тепер у лікарні лишилося тільки дві дози препарату. За словами головного інфекціоніста області, сироватка є в столиці, її передадуть у регіон за першої ж потреби.

З початку 2017-го станом на 18 липня в Україні зареєстровані 90 випадків захворювання на ботулізм, повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share