КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Люди кричали і просили про допомогу, – деталі пожежі у лондонській багатоповерхівці

Масштабна пожежа у Лондонській багатоповерхівці забрала життя щонайменше шести людей. Полум’я і досі не вдалось приборкати. На місці продовжують працювати пожежники та рятувальні служби.
Служби повідомляють, що кількість жертв може зрости, адже багато хто зник безвісти. Понад 70 людей отримали поранення, 20 із них знаходяться у критичному стані.
За словами очевидців, чимало мешканців опинились у пастці всередині. Дехто навіть вистрибував з вікон.
«Я чула, як люди кричали і просили про допомогу. Потім це припинилось», – розповіла жителька Лондона Нассіма Бутріг.
На місце одразу ж прибули рятувальні служби. Вогонь гасили 40 машин та близько 200 пожежників. Людей буквально діставали з полум’я.

Чому виникла пожежа і чому вогонь був настільки інтенсивним, поки не відомо. Британські ЗМІ повідомили про кілька основних версій: вибух газу чи холодильника, несправну проводку та облицювання будинку легкозаймистим матеріалом. Не виключено, що саме через це вогонь поширився так швидко. Та офіційно поки жодне з припущень не підтвердили.
Це абсолютно безпрецедентна пожежа. За всі свої 29 років роботи у бригаді я не бачила полум’я такої природи. Це однозначно стане предметом розслідування, але поки я більше не можу нічого сказати про причину трагедії, – пояснила комісар лондонської пожежної бригади Дені Коттон.
Багатоповерхівку Grenfell Tower збудували у 1974 році. Загалом у ній 120 квартир. Торік у будівлі провели капітальний ремонт, зокрема замінили облицювання.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share