КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Кім Кардаш’ян знову стане матусею у січні

Західні ЗМІ повідомили, що в сімействі Кім Кардаш’ян і Каньє Веста очікується поповнення: пара знайшла сурогатну матір, яка виносить їм майбутню ддитину. Тепер же інсайдер запевняє, що дівчина, яка підписала з зірками відповідний договір, вже знаходиться на третьому місяці вагітності.

За припущеннями і наявними даними у західних ЗМІ, малюк з’явиться на світ у січні наступного року. Стверджують, що сурогатна мати дитини не вперше стає учасницею такої процедури. У неї ж був подібний досвід, що закінчився благополучно.

Кім і Каньє заплатили спеціальному агентству близько 70 тисяч доларів за надання послуг, а сурогатної матері вони будуть віддавати по чотири з половиною тисячі доларів кожен місяць протягом всієї вагітності. Якщо з нею щось трапиться, то знаменитості виплатять компенсацію в чотири тисячі доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модель отримала форми, як у Кім Кардаш’ян за $ 470 тис.

«Каньє завжди хотів, щоб в їхній родині було п’ятеро або шестеро дітей, якби це якось могло залежати від нього. Після народження у нього і Кім другої ддитини, лікарі повідомили Кім, що їй не рекомендується більше вагітніти, оскільки це пов’язано з безліччю ризиків. Тому вона погодилася на сурогатне материнство «, — пояснив наміри знаменитостей джерело, наближене до пари.

Кім і Каньє виховують двох дітей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share