КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Кілер застрелив ігромана

В Охтирці Сумської області в приміщення Української національної лотереї по вул. Армійській чоловік у масці застрелив одного з відвідувачів. Загиблий — 48-річний місцевий житель, який свого часу був судимий за шахрайство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замах на Осмаєва: кілера заарештували

«О 1.30 в приміщення Української національної лотереї зайшов чоловік у масці і вистрілив в одного з відвідувачів. В приміщенні знаходилися в цей час ще чотири людини. Вони були настільки захоплені грою, що не звернули уваги на стрілка, а звук пострілу сприйняли за розрив петарди. Тому кілер зміг спокійно покинути приміщення. Все, що відомо про його зовнішності — це зріст близько 180 сантиметрів. Крім маски, обличчя стрільця було закрите капюшоном», — повідомляє «КП» в Україні».

За неофіційними даними, убитий продовжував займатися різного роду аферами, офіційного ніде не працював. Слідство відпрацьовує усі версії злочину.

70-річного Миколу Бондаренка застрелили на Дніпропетровщині. Він був власником кафе. Приїхав, коли спрацювала сигналізація. Нападники влаштували засідку біля закладу. Спочатку застрелили охоронця водної станції, що прийшов на допомогу. Потім тричі вистрелили в спину Бондаренку. Після вбивства нападники викрали автомобіль депутата та поїхали до нього додому. Там зустріли його дружину.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share