КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Кумедні цуценята-поліцейські: перші дні роботи пухнастих патрульних

Милі цуценята з дитинства готуються до серйозної місії — захищати людей. Службові собаки бувають поліцейськими, військовими, пожежними, поводирями, терапевтами та собаками-помічниками.

Носи службових собак в 50 разів чутливіші, ніж у людини.

Для цього найчастіше вибирають ретриверів або вівчарок за їх розум і легкість дресирування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #СобакиНаВиборах: британці підірвали соцмережі кумедним флешмобом

Поліцейські собаки винюхують наркотики, вибухові речовини, шукають зниклих людей або предмети. Цього їх навчають з дитинства, але деякі чотириногі працівники не витримують такого навантаження і засинають на робочому місці, зігнувшись клубочком.

Пса на ім’я Гавел відрахували з поліцейської академії Австралії за надто добрий характер. Торік його взяли на службу в резиденцію губернатора. Там він мав проходити тренування в собачій академії. За кілька тижнів дресирувальники заявили, що він не демонструє необхідних навичок для роботи в поліції. Замість допомагати під час арешту, собака підбігав до незнайомців і починав з ними гратись.

Однак губернатор і персонал встигли звикнути до тварини і залишили її у будинку на посаді «віце-королівської собаки». Тепер Гавел зустрічає гостей в Будинку уряду австралійського штату Квінсленд. Разом з губернатором відвідує офіційні наради і зустрічі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share