КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Крим і Донбас стануть українськими, як туди зайде наша армія – експерт

Крим і Донбас можна відвоювати відразу, якщо ввести туди війська. Мирні жителі не протестуватимуть.

Про це Gazeta.ua говорить філософ Ігор Лосєв.

«Якщо у Крим і на Донбас увійдуть українські війська, то буде тихо і спокійно. Ніхто із звичайних людей проти не виступить, на танки ніхто не полізе. Частина людей втече, а інші залишаться і не протестуватимуть».

Зараз Крим це суцільна військова база:
«Туди привезли величезну кількість боєприпасів, військової техніки, літаків. Те, що там відбувається, шкідливо для довкілля і для людей. Нікого не цікавила і не цікавить думка місцевих. Путіну було однаково на людей, коли він посилав туди танки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посли ЄС продовжили санкції щодо Криму

Місцеві не хотіли приєднання до Росії, але Крим все одно віддали.
«Його здали зрадники і злодії з Печерських пагорбів в Києві, які керують Україною. Маючи там 20 тисяч військових, вони не дозволили зробити жодного пострілу. Зараз деякі пропонують, то здати Крим в оренду, то встановити російсько-українсько-турецьку владу там. Цим людям треба лікуватися. Вони вважають всіх ідіотами і поширюють свої дурні ідеї».

Щоб закінчити війну потрібно розбити ворогів зовні і всередині
«Зараз є всі можливості і законні підстави. Але немає політичної волі. Влада боїться і намагається врятувати власне існування. Вони не готові померти за Україну. Скоріше навпаки — пожертвують країною заради себе».

Крим анексували у березні 2014 року. 16 березня 2014-го відбувся невизнаний Україною референдум жителів півострова. Показав, що мов із понад 1,2 млн заповнених бюлетенів, 96,77 % людей проголосували «за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта Російської Федерації». 18 березня уклали договір про прийняття Криму до складу Росії.

Еколог Тетяна Тимочко в ефірі «Радіо Крим.Реалії» 5 червня 2017-го сказала, що за роки ізоляції Криму на узбережжі Чорного моря покращилася екологічна ситуація. Вчені обстежили бухту Ласпі, де зафіксували найбільшу кількість дельфінів за останні 20 років. Вважають, що це пов’язане із малою кількістю туристів на пляжах та кораблів біля берегів півострова.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share