Крафтове пиво на всі смаки представлять на фестивалі у Києві

2-3 вересня в Києві відбудеться фестиваль українського крафтового пива Craft Beer Fest.
Це наймасштабніший в Україні фестиваль для виробників і любителів пива. Він об’єднає десятки провідних виробників пива і сотні тисяч справжніх цінителів хмільного напою.
На Craft Beer Fest буде представлено понад 50 сортів унікального пива, звареного в різних куточках країни. Провідні українські крафт-пивоварні презентують свої ексклюзиви і новинки. Гості фестивалю зможуть поспілкуватися з пивоварами і розширити свої знання про напій, познайомитися з новими смаками. Разом з традиційними сортами можна буде спробувати пиво «з димком», вишневе, персикове, бузинове, кавунове або з кульбаб.
Окрім «пива і все для пива», на фестивалі запропонують ще й інші розваги. Так для любителів мотоциклів працюватиме Harley-Davidson Zone і мотошкола.
Нагадаємо, що в травні у Києві вже відбувся аналогічний фестиваль крафтового пива, на якому свою продукцію представили 30 виробників.