КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Конкурси травня

art

Програма арт-резиденції для фотографів у США, міжнародний конкурс поезії та нагорода для студентів на реалізацію проектів у сфері сталого розвитку.

Міжнародний студентський конкурс Student Solidarity Award

Премія Student Solidarity Award, яку заснував фонд Veolia Foundation спільно з Veolia Campus, – це нагорода для студентів на реалізацію проектів у сфері сталого розвитку. Інноваційні проекти повинні стосуватися будь-якої з трьох основних галузей фонду: міжнародна допомога в галузі розвитку, соціальні зв’язки й працевлаштування, охорона довкілля та біорізноманіття. Подавати заявку можуть студентські асоціації закладів вищої освіти або декількох установ, що об’єдналися для спільної роботи над проектом.

Приз: залежно від вимог та особливостей кожного проекту троє переможців розділять 15 000 €
Дедлайн: 30 квітня

Women Photograph Grant

Конкурс для жінок-фотожурналістів. Для участі потрібно надіслати від 20 до 25 знімків з поточного проекту, його опис і коротку біографію. Серед членів журі – фоторедакторка із The New York Times Сандра Стівенсон і директорка з фотографії Getty Images Сенді Сірік. Участь у фотоконкурсі безкоштовна.

Приз: 10 000 $ для переможця
Дедлайн: 15 травня

Міжнародний конкурс поезії Poetry London

Журнал Poetry London організовує міжнародний конкурс поезії. Брати участь можуть усі охочі. Обмежень за віком, національністю та громадянством немає. Переможців оголосять 16 липня 2018 року. Роботи фіналістів (володарів 1, 2 і 3 місць) будуть опубліковані в осінньому випуску журналу Poetry London і на його веб-сайті.

Приз: 1 місце – 5 000 £; 2 місце – 2 000 £; 3 місце – 1 000 £. Четверо фіналістів отримають по 500 £.
Дедлайн: 1 травня

man

Фотоконкурс на тему миру у світі

Організатори фотоконкурсу Alfred Fried закликають зосередитися на мирі у світі й передати своє бачення через фото.
Брати участь можуть усі, кого цікавить тема конкурсу (як професійні фотографи, так і аматори). Обмежень за віком, національністю й громадянством немає. У конкурсі відкрита окрема категорія для дітей до 14 років. Участь у конкурсі є безкоштовною. Кожен конкурсант може подавати необмежену кількість робіт.

Приз: переможець отримає винагороду в обсязі 10 000 €. Автор найкращої дитячої фотографії одержить 1 000 €.
Дедлайн: 27 травня

The Cities for our Future Challenge

Royal Institution of Chartered Surveyors спільно з Національною комісією Великої Британії у справах ЮНЕСКО організовують міжнародний конкурс «Міста нашого майбутнього». Для участі в конкурсі запрошуються творчі люди, які мають креативні ідеї вирішення проблем у галузі геодезії, міського дизайну, архітектури, інженерного забезпечення. Найкращі ідеї проектів будуть передані політикам, які працюють над важливими питаннями нашого часу: швидка урбанізація, зміни клімату, нестача ресурсів. Для участі потрібно вибрати одну з тем конкурсу (швидка урбанізація, нестача ресурсів чи зміни клімату), заповнити заявку англійською і подати її в онлайн до 31 травня 2018 року.

Приз: організатори пропонують призовий фонд 50 000 $ і можливість працювати з експертами й наставниками з галузі геодезії
Дедлайн: 31 травня

Премія для перекладачів Metaphora’18

На конкурс для перекладачів Metaphora приймаються переклади есеїстики й поезії з європейських мов (окрім російської). Твори повинні стосуватися урбаністичної теми (образів міст, міської культури, святкувань чи побуту), а також мають бути написані в другій половині ХХ – на початку ХХІ століття. Обсяг перекладеного тексту – не більш ніж 20 тисяч знаків (з пробілами). Окремо організатори оголосили «Премію пам’яті Нонни Сорокіної з перекладу поезії та есеїстики із сербської або хорватської мов» з преміальним фондом 6 000 гривень.

Приз: переможець отримає гонорар 600 $. Також будуть вручені дипломи п’яти найкращим перекладам у кожній номінації, цінні подарунки за особливі переклади.
Дедлайн: 1 липня

Конкурс соціальної реклами

У рамках ІІ Міжнародного Кам’янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка» оголошено конкурс соціальної реклами до 60 секунд на будь-яку тематику: права людини, екологія, ЛГБТ, освіта, культура тощо. 
Соціальні ролики не повинні бути у вільному доступі на ресурсах, як-от YouTube, Vimeo тощо, поки не закінчиться прийом робіт.

Приз: грошова винагорода в обсязі 300 $
Дедлайн: 30 травня

girl

Конкурс Thought for Food Challenge

Студентів запрошують взяти участь у вирішенні глобального питання: «Як прогодувати 9 мільярдів людей у ​​2050 році?»
Конкурсантам потрібно: зареєструватися в конкурсі (заявка в онлайн), створити команду з 3-5 учасників (вік учасників – 18-35 років); вигадати ідею та спосіб її втілення; до 4 травня запропонувати свою ідею (надати 2 відеоролики й короткий текстовий опис). Кожна команда матиме наставника, який допоможе команді працювати над проектом. У конкурсі можуть брати участь команди зі студентів будь-яких національностей.

Приз: 10 команд-фіналістів дістануть змогу відвідати TFF Global Summit і взяти участь у TFF Startup Bootcamp (витрати, пов’язані з цими поїздками, покриють організатори). Ґран-прі конкурсу – 10 000 $, фіналісти отримають 5 000 $. Приз в обсязі 5 000 $ отримає проект, вартий уваги від Kirchner Food Fellowship. Також проект, який вибере Borlaug Institute for International Agriculture, отримає фінансування в обсязі 2 500 $. Цей проект має бути спрямований безпосередньо на фермерство.
Дедлайн: 4 травня

Levallois Prize 2018

Французький конкурс для молодих фотографів до 35 років. Для участі потрібно надіслати один фотопроект на вільну тему (від 15 до 20 знімків), опис проекту французькою або англійською мовою, заповнену заявку й резюме. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: 10 000 € та організація персональної виставки в Galerie l’Escale (Леваллуа, Франція)
Дедлайн: 2 травня

Light Work Artist-in-Residence Program

Програма арт-резиденції від центру фотографії Light Work щорічно вибирає від 10 до 15 фотографів, які дістають можливість протягом місяця жити в Сірак’юс (штат Нью-Йорк, США) і працювати в приватній студії над своїми проектами. Для участі потрібно надіслати заявку, до якої входитиме резюме, попередні роботи, рекомендації та мотиваційний лист.

Приз: 5 000 $ та арт-резиденція у США
Дедлайн: 1 липня

The post Конкурси травня appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share